Wüstenrot pojišťovna

Pojišťovací dráha (původně) stavební spořitelny Wüstenrot začala v roce 1999, kdy se společnost vrhnula na poskytování životního pojištění. V roce 2006 pak došlo i na neživotní pojištění a Wüstenrot se tak stala univerzální finanční společností, která dokáže klientům poskytnout maximální servis i všechny potřebné produkty.

Životní pojištění

Životní pojištění v podání Wüstenrot má mnoho podob:

  • Investiční – pro klienty, kteří chtějí dlouhodobě spořit a jsou ochotni riskovat ztrátu některých peněz s vidinou velkého zisku
  • Kapitálové – je určeno konzervativním klientům, kteří ocení garantované zhodnocení technickou úrokovou mírou.
  • Rizikové, úrazové, zdravotní – pro klienty, kteří spíše než spořit chtějí pokrýt rizika každodenního života.

Klienti mají možnost vložit své peníze i jednorázově – velmi oblíbené krátkodobé pojištění s garantovaným výnosem 3 % ročně a s minimálním vkladem pouze 10 000 Kč je skvělým spořicím nástrojem.

I v oblasti připojištění má Wüstenrot co nabídnout – například pojištění trvalých následků s progresivním plněním, u kterého klient může dostat až pětinásobek sjednané pojistné částky.

Cestovní pojištění

Pojišťovna Wüstenrot nabízí obě základní verze cestovního pojištění:

  • Cenově zvýhodněné celoroční pojištění pro opakované cesty do zahraničí. Jedna cesta může být dlouhá až 90 dnů (to je 2x-3x více, než u konkurence), ale po každé cestě delší 30 dnů musí klient zůstat alespoň týden ve vlasti. Počet pobytů v zahraničí omezen není
  • Běžné cestovní pojištění na konkrétní dobu – lze podle potřeby i prodloužit. Maximální doba je 365 dní – tentokrát už samozřejmě klient zpět do vlasti nemusí.

Pojištění léčebných výloh se vždy sjednává na částku 3 miliony korun a k dispozici jsou i různé varianty pojištění podle toho, jaká připojištění obsahují.

Pojištění vozidel

Wüstenrot bere pojištění vozidel velmi vážně – klienti si mohou sjednat povinné ručení s bonusem za bezeškodní období až 60 % a/nebo havarijní pojištění se spoluúčastí od 5 do 15 %.

Pokud si klient sjedná u Wüstenrot oba druhy pojištění, obdrží slevu na havarijní pojištění 5 % a také úrazové připojištění na částku milion korun.

Klienti mohou využívat i širokých asistenčních služeb – zdarma k povinnému ručení i havarijnímu pojištění + možnost příplatkové asistence.

Ostatní pojištění

Wüstenrot pojišťuje i podnikatelská rizika a nemovitosti i domácnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Povinné ručení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.