Vybíráme cestovní pojištění

Za nedlouho tu bude již ten čas, na který se jistě těší mnoho z nás. Ano, čas letních dovolených a k nim neodmyslitelně patří i sjednání cestovního pojištění.

Cestovní pojištění je pojistný produkt, který by se neměl v žádném případě podceňovat. Měl by být samozřejmostí ke každé dovolené, rekreaci nebo zájezdu. Sjednat ho můžete buď online prostřednictvím cestovní pojištění online metody, nebo přímo na některé z poboček pojišťovny.

Důrazně však doporučujeme, ještě než přistoupíte ke konkrétní volbě a k následnému podpisu pojistné smlouvy a k zaplacení pečlivě vybírat. Cestovní pojištění dnes poskytuje naprostá většina tuzemských pojišťoven (Kooperativa, Generali, AXA …) Rozhodně nechceme tvrdit, že by vás nějaká z pojišťoven nedokázala komplexně ochránit, avšak proč platit za stejnou ochranu více. V nabídce se nemusí každý ihned orientovat, avšak před výběrem byste měli prostudovat specifika konkrétních pojistek jednotlivých pojišťoven a následně vybrat takové pojištění, které pro vás bude co nejvýhodnější. Doporučujeme také srovnání cen, rozhodně neplatí, že čím vyšší cena, tím komplexnější ochrana. Ke každé pojistce přistupujte individuálně, ať vás nic nepřekvapí. Pokud byste něčemu nerozuměli, rozhodně se neváhejte zeptat. Profesionální pojišťovací poradci vám rádi odpovědí na každou vaši otázku.

Česká pojišťovna – nabídka služeb

Česká pojišťovna je největší pojišťovací institucí na našem území. To odpovídá také skutečnosti, že má nejvíce klientů. Nutno říci, že klientela každoročně narůstá.

V nabídce České pojišťovny naleznete veškeré standardní pojišťovací produkty. Jedná se tak o pojištění nemovitostí, pojištění vozidel, pojištění odpovědnosti nebo cestovní pojištění. Díky tomu, že pojišťovna neustále sleduje aktuální situaci, můžete si zde být vždy jisti těmi nejadekvátnějšími pojistnými produkty, které jsou jako stvořené pro současnou dobu. Samozřejmostí je sjednání pojištění online nebo další moderní služby.

Kooperativa – nabídka služeb

Pojišťovna Kooperativa patří mezi největší pojišťovny, které působí v České republice. Jedná se o univerzální pojišťovací instituci, která svým klientům nabízí základní i rozšířené a volitelné pojistné produkty po všech stránkách.

Hledáte-li tedy pojišťovnu pro cestovní pojištění, pojištění nemovitostí nebo havarijní pojištění či povinné ručení, můžete se poohlédnout po produktové nabídce pojišťovny. Protože se jedná o moderní instituci, počítejte s novodobým přístupem, standardně lze využít online metody sjednávání pojistek.

Allianz – nabídka služeb

Rovněž i Allianz pojišťovna je moderní pojišťovací instituce s bohatou historií nejen na našem území. Její klienti u ní naleznou oporu v základních i nadstandardních pojistných ochranách. Pojištění vozidel, pojištění nemovitostí nebo cestovní pojištění patří k základu produktů, které Allianz svým klientům zajišťuje.

Některé pojistky lze sjednávat i online, díky této metodě ušetříte velké množství času i práce, potěší i časová nezávaznost. Pobočky jsou rovnoměrně rozšířeny po celém území České republiky.

Generali – nabídka služeb

Generali je taktéž stálicí mezi předními tuzemskými pojišťovnami. V nabídce pojištění od Generali můžete objevit standardní produkty v podobě pojištění nemovitosti či cestovního pojištění nebo pojištění vozidel. Díky vysoké variabilitě pojištění a osobitému přístupu ke klientovi si tak u Generali vybere tu nejvhodnější pojistku doslova každý.

Obchodní centra jsou vám k dispozici na mnoha místech České republiky, dáváte-li přednost online metodám, můžete využívat pojištění online.

AXA – nabídka služeb

Také pojišťovna AXA se během doby svého působení v České republice vypracovala k oblíbeným a poptávaným tuzemským pojišťovnám. Základním předpokladem k tomu byla bezesporu komplexní nabídka pojistných produktů a moderní přístup ke svým klientům, kteří mohou využívat například online pojištění.

Co se týká programu, naleznete zde produkty pojištění nemovitostí, pojištění vozidel (havarijní pojištění, povinné ručení) nebo cestovní pojištění.

ČSOB Pojišťovna- nabídka služeb

ČSOB je tuzemská pojišťovna, která vznikla z tehdejší IPB Pojišťovny. V současné době se jedná o univerzální finanční instituci, která staví na osobitém přístupu ke svým klientům a v neposlední řadě také v moderních bankovnických a pojišťovacích metodách.

V nabídce pojišťovny naleznete veškeré standardní pojistné produkty, ať již se jedná o životní pojištění, pojištění majetku, pojištění vozidel nebo cestovní pojištění.

Příspěvek byl publikován v rubrice Povinné ručení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.