Uniqa pojišťovna

Jednou z prvních pojišťoven na trhu po roce 89 byla i rakouská UNIQA, významná evropská pojišťovna. Svou pobočku zde založila v roce 1993 a českým občanům nabízí ucelené pojišťovací služby. Pojištění u ní najdou i společnosti, podnikatelé a průmyslové podniky.

Vyniká v poskytování nadstandardních služeb, ať už v oblasti pojištění vozidel, životního pojištění, nebo v kterémkoliv jiném odvětví.

Životní pojištění

V oblasti životního pojištění má Uniqa svým klientům hodně co nabídnout. Jednak poskytuje tradiční kapitálové i investiční životní pojištění, ale navíc k tomu přidává dětské pojištění a hlavně službu GARANT FIX, která klientům garantuje zhodnocení zhruba 3,5 % ročně při investici na 5 let v minimální výši 25 000 Kč.

Zařadíme sem i zdravotní, úrazové a rizikové pojištění – Uniqa má v těchto oblastech opravdu bohatou nabídku, včetně připojištění nákladů na hospitalizaci a podobně.

Cestovní pojištění

I v oblasti cestovního pojištění poskytuje UNIQA nadstandardní služby – v první řadě to je celoroční cestovní pojištění s neomezeným počtem cest do zahraničí. Jediné omezení spočívá v délce jednoho pobytu v zahraničí, který nesmí být delší než 30 dnů.

Sjednat lze však i běžné cestovní pojištění, ať už krátkodobé, nebo dlouhodobé. Náročné cestovatele potěší i vysoké limity plnění na léčebné výlohy:

  • Základní limit je 3 miliony korun, což je pro mnoho pojišťoven strop.
  • Přes 5 milionů korun.
  • Až po 7 milionů korun.

UNIQA uspokojí i náročné sportovce, které pojistí i na velmi nebezpečné aktivity jako vysokohorskou turistiku, sjíždění řek, speleologii, bojové sporty, organizované sporty i závody,…

Pro milovníky zimních sportů je připraven zase balíček, který kryje jenom lyžování, snowboarding, bruslení a podobně.

Pojištění majetku

UNIQA nabízí běžné pojištění nemovitosti a domácnosti, případně jejich kombinaci. Klientům dává vybrat z několika různě obsáhlých pojistných produktů, které si mohou navíc upravit například díky volitelné spoluúčasti.

Pojištění vozidel

Bez povinného ručení a havarijního pojištění dnes snad nemůže existovat žádná pojišťovna, protože tento druh pojištění takzvaně „otevírá dveře“ ke klientovi. UNIQA však bere i tento vysoce konkurenční obor velmi vážně a dokáže nabídnout ochranu, kterou jiné pojišťovny nikoliv.

Platí to zejména pro pojištění SafeLine, které UNIQA poskytuje ve spolupráci se společností Cebia. Jedná se o nákladnou, ale účinnou ochranu vozidla proti odcizení a řidiče před zdravotními problémy, které mohou souviset se zpožděním lékařské pomoci:

  • Díky čidlu v karoserii vozu se klient ihned dozví, když je s jeho vozidlem neoprávněně manipulováno.
  • Čidlo rozezná i náraz, tedy dopravní nehodu. Díky tomu je možné vyslat sanitku, nebo jinou potřebnou pomoc k havárii i v případě, že klient to sám nedokáže a v okolí není žádná pomoc.
Příspěvek byl publikován v rubrice Povinné ručení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.