Triglav pojišťovna

Slovinská pojišťovna Triglav, která svůj domácí trh takřka ovládá, se na našem trhu usadila v roce 2000. Poskytuje neživotní pojištění – zejména povinné ručení, ale i další běžné druhy pojištění.

Cestovní pojištění

Triglav vsází zejména na celoroční cestovní pojištění, které svým klientům nabízí za velmi výhodných podmínek, zatímco nabídka krátkodobého pojištění je spíše druhotná a chudá.

Roční cestovní pojištění pro opakované cesty je omezeno maximální délkou jednoho pobytu, která činí 40 dnů. Nejpozději do 40 dnů se klient musí vrátit do vlasti – pak ale může opět vycestovat až na 40 dnů. Počet cest za rok není omezen.

Limity pro krytí léčebných výloh jsou maximálně 3 miliony korun.

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Triglav pojistí byty, rodinné domy i rekreační objekty a domácnosti – samozřejmě s asistenčními službami v ceně as možností rozšíření krytých rizik podle přání klientů.

Povinné ručení

Povinné ručení je pro Triglav klíčovým produktem. Nabízí ho tedy s výhodami, kterým dokáže konkurovat jen několik dalších pojišťoven na našem trhu.

Nejpříjemnější je bonus:

  • Až 60% sleva za bezeškodní období.
  • Bonus roste progresivně – za kratší dobu tak klienti získají větší slevu.
  • Po 4 letech bezeškodného období je sleva 25 %.
  • Po 6 letech už 45 %.
  • Maximální sleva již po 7 letech.

Havarijní pojištění

Šedesátiprocentní bonus u povinného ručení sice není častý, ale některé další pojišťovny ho nabízejí také – ale 60% sleva i na havarijní pojištění je specifikem pojišťovny Triglav. Je to tedy pojištění výhodné zejména pro vzorné řidiče, kteří se chtějí za velmi dobrou cenu chránit, protože „náhoda je blbec“.

Sjednat lze all-risk pojištění a celou řadu dalších připojištění. K dispozici jsou i méně obsáhlé ochrany pro spořivější klienty.

Příspěvek byl publikován v rubrice Povinné ručení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.