Kooperativa pojišťovna

Druhá nejoblíbenější pojišťovna na našem trhu, která jako jediná zdatně konkuruje České pojišťovně. Dílem je to díky komplexním a nadstandardním službám ve všech směrech pojištění a dílem také včasným proniknutím na náš trh. Kooperativa, vlastněna mezinárodní pojišťovací společností Vienna Insurance Group, u nás působí už od roku 1991.

Kooperativě se daří ve všech typech pojištění – je druhá v počtu pojištěných vozidel povinným ručením, nabízí rozsáhlé možnosti životního pojištění a uspokojí i náročné a firemní zákazníky.

Životní pojištění

U Kooperativy najdou své životní pojištění klienti s jakýmikoliv preferencemi a v jakémkoliv věku.

  • Pro dlouhodobé pojištění je vhodné investiční životní pojištění Perspektiva
  • Krátkodobé, konzervativní a důchodové pojištění může mít podobu kapitálového životního pojištění
  • Úrazové a rizikové životní pojištění pro klienty, kteří preferují pojistné krytí před investicemi a spořením
  • Dětské životní pojištění pro ochranu dětí a jejich bezproblémový start do života po dosažení plnoletosti, nebo ukončení studií

Penzijní připojištění

Kooperativa nenásleduje příkladu velkých i menších českých pojišťoven a bank a nenabízí vlastní penzijní připojištění. Přesto u Kooperativy můžete do penzijního fondu vstoupit. Bude to však Penzijní fond České spořitelny, se kterou Kooperativa intenzivně spolupracuje od roku 2004.

Cestovní pojištění

Kooperativa poskytuje cestovní pojištění v obvyklé, spíše nadstandardní podobě. Samozřejmostí je krátkodobé, dlouhodobé i celoroční cestovní pojištění a Kooperativa uspokojí i ty nejnáročnější sportovce díky řadě připojištění. S Kooperativou můžete, při sjednání správné ochrany, provozovat bez starostí i sporty jako je paragliding, kitesurfing, lední hokej, jízda na koni, potápění do 40 metrů hloubky, vysokohorskou turistiku do 5 000 m. n. m. a podobně.

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Kooperativa nabízí řešení pro majitele všech běžných druhů nemovitostí – bez starostí si tak u ní můžete pojistit domácnost, dům, byt, bytový dům i rekreační objekt se vším příslušenstvím, pozemkem, zahradou a tak podobně. Klienti mohou získat slevu za nadstandardní zabezpečení objektu a v případě pojistné události jim jsou k dispozici asistenční služby 24/7.

Pojištění průmyslu, obcí, podnikatelů,…

Pro náročnější a „větší“ klienty má Kooperativa připraveny velmi flexibilní produkty.

Pojištění vozidel

U povinného ručení od Kooperativy nás nejvíce zaujme služba NA100PRO, která poskytuje již poměrně běžný komfort, kdy nemusíme jednat s pojišťovnou viníka nehody, které jsme byli účastníky, ale vše vyřídíme s pojišťovnou naší. Tato služba ale nabízí ještě mnohem víc – živelní pojištění a také náhradní vozidlo v případě, že je to naše v opravě.

Havarijní pojištění

Velkou výhodou havarijního pojištění od Kooperativy je spoluúčast – ta je volitelná už od 0 % a 2 tisíc korun po 20 % a 20 tisíc korun. Všechna připojištění lze sjednat ve velké škále limitů plnění, včetně úrazového, pojištění zavazadel, nebo čelního skla.

Příspěvek byl publikován v rubrice Povinné ručení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.