HVP Pojišťovna

Jedna z nejzajímavějších pojišťoven u nás. Svým názvem působí jako pojišťovna s okrajovým polem působnosti, ale nic by nemohlo být dále od pravdy. Jedná se o pojišťovnu univerzální, která poskytuje pojištění všeho a pro všechny (občany, podnikatele i korporace).

Jméno pojišťovny odráží pouze fakt, že jde o pojišťovnu založenou Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. Pro hasiče jsou k dispozici i různé slevy, ale u HVP se může nechat pojistit opravdu každý.

Životní pojištění

V oblasti životního pojištění je HVP spíše skromnější pojišťovnou. Nabízí pouze několik typů kapitálového životního pojištění pro klienty, kteří chtějí buďto více spořit, nebo se více chránit proti nepředvídatelným událostem, které by jinak ohrozily rodinný rozpočet.

Pojištění podnikatelů, společností a organizací

Sem spadají všechny druhy pojištění pro podnikatele, průmysl, ale i zemědělství. Mezi klienty patří přepravní společnosti, zemědělci, podnikatelé a průmyslové podniky.

Pojištění nemovitosti a domácnosti

HVP má v nabídce tradiční pojištění movitého i nemovitého majetku, u kterého klienti mohou volit z více balíčků pojistných ochran. Navíc, klienti upřednostňující maximální ochranu mohou zvolit pojištění bez spoluúčasti, ale spořivější klienti naopak pojištění se spoluúčastí.

Pojištění odpovědnosti

Různé skupiny občanů na různých pozicích a s různými potřebami – všichni najdou vhodné pojištění odpovědnosti u HVP, která nabízí krytí škod způsobených:

  • V běžném občanském životě
  • Výkonem myslivosti
  • Zaměstnancem jeho zaměstnavateli
  • Pojištěným psem
  • Majitelem nemovitosti
  • Osobou odsouzenou k veřejně prospěšným pracím atd.

Cestovní pojištění

HVP poskytuje cestovní pojištění ve všech tradičních variantách:

  • Krátkodobé cestovní pojištění
  • Dlouhodobé cestovní pojištění, včetně ročního pobytu v zahraničí
  • Celoroční pojištění opakovaných cest do zahraničí

Cestovní pojištění od HVP nepotěší zejména vyznavače adrenalinových sportů, který bude chybět možnost pojistit se pro aktivity, jako je potápění s přístrojem, bojové sporty, horolezectví a podobné.

Pojištění vozidel

Velký význam má pro HVP zejména pojištění vozidel – nabízí zvýhodněné sazby pro vozidla Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, ale také pro dobrovolné hasiče. HVP také používá štědrý bonusový systém s maximální slevou za bezeškodní období až 60 %.

U havarijního pojištění potěší spoluúčast už od 2 000 Kč.

Příspěvek byl publikován v rubrice Povinné ručení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.