ČPP Pojišťovna

Univerzální pojišťovna založena roku 1995 nabízí komplexní služby, které uspokojí většinu běžných klientů. Mezi její silné stránky patří povinné ručení, ale nabízí i další druhy neživotního a dokonce i životního pojištění.

Přesto trochu zůstává ve stínu pojišťovny Kooperativa, která je vlastněna stejnou mezinárodní pojišťovnou Vienna Insurance Group. Stejně jako ostatní české pojišťovny je i ČPP tedy zajištěna zahraničním kapitálem a know-how.

Životní pojištění

V oblasti životního pojištění nabízí ČPP standard – poskytuje jak investiční, tak i kapitálové životní pojištění, stejně jako čistě riziková a zdravotní pojištění.

V její nabídce najdeme i dnes tolik populární jednorázově placené životní pojištění s garantovaným výnosem v podobě technické úrokové míry. Při uložení peněz na několik let tak může dojít k velmi nadstandardnímu zhodnocení.

Pojištění odpovědnosti

U ČPP se mohou nechat pojistit proti finanční odpovědnosti takřka všichni občané, protože nabídka je velmi široká:

  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody způsobené zaměstnavateli
  • Pojištění odpovědnosti v občanském životě
  • Pojištění odpovědnosti majitele zvířat
  • Pojištění odpovědnosti myslivců
  • Pojištění odpovědnosti majitele nemovitosti, lodi,…

Cestovní pojištění

ČPP poskytuje běžné i celoroční cestovní pojištění. Sjednání je možné i pomocí mobilního telefonu. Z firemních klientů se mohou u ČPP pojistit i cestovní kanceláře proti úpadku.

Pojištění vozidel

  • Zdaleka nejdůležitější typ pojištění, který ČPP nabízí. Více než milion smluv povinného ručení z České podnikatelské pojišťovny dělají třetí nejúspěšnější pojišťovnu v ČR v tomto oboru.
  • Vyberou si náročnější i spořivější klienti. Nejlevnější varianta povinného ručení, SPOROPOV, je tak levná i díky tomu, že pojistné události v zahraničí se plní se spoluúčastí klienta.
  • Limity plnění jsou od 35 milionů korun do 100 milionů a rozsah asistenčních služeb, jejich limitů i možnosti dodatkových připojištění jsou jedny z nejlepších na trhu.
  • V oblasti havarijního pojištění jde o obdobnou strategii – i zde lze sjednat velmi levné pojištění s omezením platnosti na Českou republiku, ale i komplexní all-risk pojištění.
Příspěvek byl publikován v rubrice Povinné ručení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.